Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Klienci szukając w internecie informacji o firmie, w pierwszej kolejności trafiają na firmową stronę internetową. Od tego w jaki sposób zostanie ona zrealizowana, jakie informacje będzie zawierała, zależy często pierwsze wrażenie, jakie o firmie będą mieli jej klienci.

Tworzymy strony autorskie w języku PHP oraz Java, a także strony oparte o systemy CMS (np. WordPress, Joomla). Dzięki zastosowaniu systemu CMS będziecie Państwo mieli możliwość samodzielnej modyfikacji treści zamieszczonej na stronie.

Strony responsywne

Pracując nad firmową stroną www, zapoznajemy się najpierw z potrzebami i wymaganiami klienta. Na podstawie informacji przekazanych podczas takiego wywiadu, przygotowujemy projekt strony obejmujący projekt graficzny oraz treści które zostaną na niej umieszczone. Elementy graficzne (takie jak np. zdjęcia) i informacje umieszczane na stronie mogą zostać dostarczone przez klienta lub też mogą zostać przygotowane przez nas. Już na etapie projektowania duży nacisk kładziony jest na ergonomię przyszłego serwisu oraz jego optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych. Po zatwierdzeniu projektu przez klienta następuje jego realizacja.

Możemy również pomóc w doborze nazwy domeny oraz wyborze hostingu odpowiedniego dla Państwa strony.

Nasze wybrane realizacje